O MNIE

Kim jestem?

Nazywam się Kamila Bulawa i chcę Cię zabrać w podróż do anglojęzycznego świata!

Kiedy byłam mała, zawsze z zachwytem oglądałam wszystkie amerykańskie filmy i wyobrażałam sobie, że pewnego dnia będę płynnie mówiła po angielsku i odwiedzę te wszystkie piękne miejsca – Nowy Jork, Los Angeles, San Francisco… To był mój mały American Dream, który udało mi się zrealizować po moich studiach licencjackich. Krótko po ukończeniu lingwistyki stosowanej (język angielski z językiem niemieckim) na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, zdecydowałam się na wyjazd do USA jako Au Pair. Spędziłam tam 18 wspaniałych miesięcy i zakochałam się w Stanach po uszy! To była miłość od pierwszego wejrzenia.

Tę miłość do Stanów Zjednoczonych staram się przekazywać na moich lekcjach już od ponad 4 lat! Udzielałam korepetycji, pracowałam w szkołach językowych, w szkole publicznej w Hiszpanii, a teraz prowadzę własną działalność. Jeżeli chcesz odkrywać ze mną Amerykę, a także uczyć się języka w przyjaznym i bezpiecznym środowisku, to dobrze trafiłeś, trafiłaś! Będziemy pracować nad przełamywaniem bariery językowej, podniesieniem Twoich kwalifikacji, a przy tym będziemy się dobrze bawić! Pamiętasz te stresujące lekcje w szkole, które spędzały Ci sen z powiek, zakuwanie niekończącej się listy słówek i chowanie się za koleżanką, aby tylko nie być wywołanym do odpowiedzi? Uff… Na szczęście te czasy już minęły.

Co nie znaczy, że na lekcjach ze mną będzie łatwo!  Przygotuj się na ciekawe i intensywne zajęcia. Z moją pomocą oraz przy systematycznej pracy własnej osiągniesz niesamowite efekty! Zaufaj mi! Mówię to z perspektywy nauczyciela jak i ucznia!

Nic nie daje mi takiej satysfakcji, jak praca z ambitnymi osobami, które chcą się rozwijać. Dlatego w trosce o Twój rozwój ja również pracuję nad podnoszeniem własnych kwalifikacji – ukończyłam studia magisterskie o specjalności filologia angielska na uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, ukończyłam kurs TEFL organizowany przez International TEFL Academy z Chicago, USA, a także kurs Anny Popławskiej „Jak uczyć Online?”.

To jak? Jesteś gotowy, gotowa wyrobić swój anglojęzyczny paszport?